Lovecký chodník jako zábavná spojka přehrady s restaurací

Přemýšlíte nad mapou, jak pospojovat všechny body zájmu kolem Víru a vyhnout se asfaltkám? Pomůžeme vám spojit přehradu se základnou, resp. parkovištěm a restaurací. Již několik let totiž udržujeme původní lovecký chodník, ke kterému se čerstvě podařilo přidat jetelný úsek suťoviskem.

Trasu z Víru na přehradu doporučujeme v obou směrech pěším turistům i návštěvníkům via ferrat. Bikeři proto musí respektovat pohyb více osob, nejedná se rozhodně o trail. Lovecký chodník je pro kola vhodnější ve směru od přehrady a bezpečně jej zvládnou jen zkušení trailový jezdci. Chodník je úzký a na několika místech překonáváte větší balvany.

Při cestě od přehrady se lze na lovecký chodník napojit za svodidly v zatáčce pod hrází. Bikerům však doporučujeme od přehrady nastoupat nebo z rozhledny Karasín sjet na tento POI na Trail Forks, z nějž si užijete více sjezdových pasáží.

Na konci chodníku vám bude odměnou občerstvení na terase Forest Resortu nebo vyhlídka Rossiho skála. Pro výstup na vyhlídku nedoporučujeme vláčet kola s sebou, u Fotrestu jsou bezpečné stojany.

Biku zdar!

Všechny novinky